Polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe, które zbieramy od naszych klientów i potencjalnych klientów, gdy korzystają z usług Oxon, uczestniczą w naszych wydarzeniach lub lokalach, subskrybują nasze biuletyny lub korzystają z naszych witryn internetowych, aplikacji, platform i usług objętych niniejszą Polityką prywatności. Uwaga (nasze „Usługi”).

Oxon jest współadministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem, który określa “ cele i sposoby ” przetwarzania danych osobowych przetwarzanych na Twój temat, czyli innymi słowy, w jakich celach Oxon przetwarza Twoje dane osobowe informacje i sposób, w jaki jest to zrobione. Oxon jest częścią grupy Canon. Więcej informacji na temat firmy Oxon można znaleźć w sekcji „Definicja firmy Oxon” na końcu niniejszej Informacji o ochronie prywatności.

KIEDY MA ZASTOSOWANIE NINIEJSZA INFORMACJA O PRYWATNOŚCI

Następujące usługi podlegają niniejszej Polityce prywatności:

 • Korzystanie z naszej wbudowanej aplikacji do czatu na Facebooku, która pozwala rozmawiać z klientami biznesowymi za pośrednictwem Facebooka.
 • Wypełnienie formularza w jednej z naszych aplikacji lub witryn.
 • Kontaktowanie się z nami za pomocą funkcji oddzwaniania lub czatu online
 • Nasz marketing towarów i usług, który naszym zdaniem może zainteresować Ciebie i Twoją firmę.

INFORMACJE, KTÓRE GROMADZIMY I W JAKIM CELU JE WYKORZYSTUJEMY

Gromadzimy dane osobowe w następujących okolicznościach:

 • Jeśli wyraziłeś zainteresowanie oferowanym przez nas produktem lub usługą: Zbieramy dane kontaktowe Twojej firmy. Na przykład, jeśli zwrócisz się do nas online, weźmiesz udział w naszym stoisku na imprezie i / lub zadzwonisz do nas w sprawie potencjalnej usługi lub produktu, zanotujemy Twoje dane, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zapytanie, a także zaoferować inne produkty i usług, które mogą zainteresować Twoją firmę.
 • Po zarejestrowaniu się w naszej usłudze, którą oferujemy: Zostaniesz poproszony o podanie kilku danych osobowych, które są niezbędne do utworzenia konta w portalu usługi i oferowania naszych Usług. Niektóre z tych pól są oznaczone jako obowiązkowe. Jeśli nie podasz nam informacji oznaczonych jako obowiązkowe, możemy nie być w stanie świadczyć Ci całości lub części Usług.
 • Kiedy korzystasz z naszych Usług: możemy gromadzić i przetwarzać dane osobowe dotyczące korzystania przez Ciebie z takich Usług, aby poprawić Twoje ogólne wrażenia i wypełnić nasze zobowiązania wobec Ciebie.
 • Kiedy badamy nasz rynek i znajdujemy potencjalnych nabywców: Aby upewnić się, że docieramy do odpowiednich odbiorców biznesowych, możemy od czasu do czasu kupować listy marketingowe i inne bazy danych zawierające dane kontaktowe. Mogą one zawierać Twoje imię i nazwisko, firmowy adres e-mail i firmowy numer telefonu. Nie kupujemy jednak list marketingowych, które zawierają Twoje prywatne dane kontaktowe poza miejscem pracy.
 • Aby poprawić wrażenia użytkownika i ogólną jakość naszych Usług: Znajomość Twoich podstawowych danych osobowych pozwala nam spersonalizować wszelkie komunikaty, które do Ciebie wysyłamy. Na przykład zbieramy informacje o Twojej roli, aby zapewnić, że zapewniamy marketing, który jest odpowiedni dla Twojej roli w Twojej firmie.

Bardziej szczegółowo opisujemy, w jaki sposób wykorzystujemy informacje, które zbieramy w takich okolicznościach, poniżej.

 • Udostępnianie kont online
  Są to dane osobowe, które przekazujesz nam podczas zakładania konta internetowego (na przykład naszych portali usługowych), które identyfikują Cię osobiście, a nie firmę, takie jak imię i nazwisko, stanowisko w firmie, firmowy adres e-mail lub numer telefonu. Istnieje wiele powodów, dla których potrzebujemy tych informacji:
  • Aby zweryfikować Twoją tożsamość i pomóc w identyfikacji użytkowników: Na przykład, Twój adres e-mail może służyć jako nazwa użytkownika do logowania się do konta online i uzyskiwania dostępu do Usług Oxon.
  • Aby wysłać ważne powiadomienia: na przykład prosimy o podanie adresu e-mail, abyśmy mogli przesłać potwierdzenie zamówień lub aktualizacje usług. Będziemy również przesyłać Ci informacje o zakupach lub zmianach w naszych warunkach i zasadach.
 • Odpowiadanie na zapytania klientów
  Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania i pomocy w identyfikacji użytkowników. Na przykład Twoje dane kontaktowe zostaną zebrane, gdy prześlesz formularz oddzwonienia lub skorzystasz z naszych funkcji czatu z klientami, a następnie mogą zostać wykorzystane jako identyfikator w przyszłości. Za każdym razem, gdy wypełniasz formularz na naszej stronie internetowej lub w aplikacji, możemy przechowywać odpowiednie dane dotyczące Twojej tożsamości, abyśmy mogli prześledzić historię Twojego zapytania i lepiej sobie z nim radzić.
 • Zarządzanie imprezami
  Gromadzimy Twoje dane, aby zarejestrować Cię na wydarzenie, seminarium internetowe lub seminarium, którymi wyraziłeś zainteresowanie, przetworzyć Twoją płatność za wydarzenie (w stosownych przypadkach) i dostarczyć Ci odpowiednie materiały na to wydarzenie: Na przykład i w zależności od rodzaju W przypadku zdarzenia zbieramy Twoje imię i nazwisko, numer telefonu (prosimy o podanie tylko numeru telefonu służbowego), dane kontaktowe w nagłych wypadkach (jeśli jest to absolutnie konieczne), wymagania dietetyczne i wszelkie inne informacje niezbędne, aby umożliwić Ci jak najlepsze wykorzystanie swoich doświadczeń.
 • Aby dowiedzieć się o swoich działaniach
 • Zachowanie podczas przeglądania, informacje o urządzeniu i interakcja
  Czasami rejestrujemy szczegóły Twoich działań (na przykład powtarzające się wizyty w witrynie, interakcje, słowa kluczowe, tworzenie treści online), gdy uzyskujesz dostęp do naszych Usług i korzystasz z nich, abyśmy mogli z czasem zbudować „obraz” klienta. Obejmuje to również informacje o urządzeniach i metodach używanych do interakcji z Usługami i treściami Oxon, w tym za pośrednictwem portalu usług.Możemy łączyć informacje behawioralne (takie jak aktywność przeglądania) z Twoimi danymi osobowymi, ale nie będziemy przechowywać żadnych danych osobowych. związane z polami pozostawionymi przez Ciebie pustymi podczas procesu rejestracji. Gdy wykorzystanie informacji, które umożliwiają osobistą identyfikację, nie jest konieczne do osiągnięcia celów określonych w tej sekcji, będziemy przetwarzać informacje behawioralne wyłącznie na zasadzie zbiorczej.

Przechwytujemy informacje o Twoim systemie operacyjnym i przeglądarce internetowej, kiedy odwiedzasz witrynę Oxon lub korzystasz z naszych Usług, w tym informacje, które są automatycznie rejestrowane podczas korzystania z naszych Usług (na przykład wymagane informacje, znacznik czasu, adres IP oraz, w stosownych przypadkach i konieczne, , różna infrastruktura sieciowa i identyfikatory serwerów).

Będziemy przetwarzać Twoje informacje o zachowaniu, urządzeniu i interakcjach w następujących celach:

  • Dostarczanie, utrzymywanie, ochrona i ulepszanie produktów i usług oraz opracowywanie nowych:
   • Na przykład informacje o tym, jak przeglądasz nasze strony internetowe lub szukasz produktów, mogą być wykorzystywane do analizy danych i badań, aby zapewnić lepsze ścieżki użytkownika, zapewnić trafniejsze wyniki wyszukiwania lub ustrukturyzować sposób wyświetlania informacji w naszych Usługach.
  • Aby poprawić wrażenia użytkownika i ogólną jakość naszych Usług:
   • Twoja aktywność, taka jak odwiedzane strony lub elementy, które przeglądasz, uczy nas, co uważasz za ważne i najbardziej interesujące w naszych Usługach, abyśmy mogli dostosować Twoje wrażenia do tego, co jest dla Ciebie najważniejsze, i wyświetlać spersonalizowane treści.
   • Identyfikatory urządzeń i platform informują nas, z jakiego urządzenia korzystasz, aby uzyskać dostęp do naszych Usług, aby dostosować je i zoptymalizować pod kątem Twojego urządzenia oraz poprawić ogólne wrażenia użytkownika (na przykład dostarczanie bardziej odpowiednich treści i reklam na urządzeniu lub przeglądarce, z której korzystasz ).
   • Przechowywanie danych lokalnie na Twoim urządzeniu pozwala nam ulepszać takie rzeczy, jak wydajność witryny i ładowanie treści, nawet gdy jesteś offline.
  • Z zastrzeżeniem wymagań obowiązującego prawa, w celu dostarczania Ci komunikatów marketingowych, na przykład bardziej odpowiednich treści i ofert oraz najnowszych wiadomości o produktach i wydarzeniach, które naszym zdaniem mogą zainteresować Ciebie i Twoją firmę:
  • Na przykład podążając za linkiem do samouczka w e-mailu marketingowym lub śledząc Oxona na Facebooku lub Twitterze.
  • Zrozumienie, w jaki sposób i gdzie wchodzisz w interakcje z Oxon, oznacza, że możemy zapewnić Ci bardziej spersonalizowane i pomocne informacje za pośrednictwem preferowanych kanałów komunikacji.
  • Aby chronić naszych innych użytkowników i Oxona:
   • Możemy monitorować nietypowe lub podejrzane działania w usługach Oxon, takie jak automatyczne nadużycia, abyśmy mogli szybko zająć się nimi i informować Cię o potencjalnie oszukańczych działaniach wpływających na Twoje konto.
   • Możemy również wykorzystywać Twoje dane osobowe do audytu wewnętrznego, aby zachować zgodność z obowiązującymi wymogami prawnymi.
 • Szczegóły produktu, użytkowanie produktu oraz historia serwisu i pomocy technicznej

Są to informacje o twoich produktach lub rozwiązaniach Oxon (takich jak świadczone usługi, aplikacje i data zakupu), o tym, jak produkty lub rozwiązania Oxon są konfigurowane i używane (np. Konfiguracja i preferencje użytkownika, instalacja i integracja lub inne ustawienia ) oraz naszych Usług, a także szczegóły dotyczące interakcji klienta lub zarządzanej usługi, posiadanych licencji, gwarancji i napraw z firmą Oxon. Czasami te informacje są powiązane z Twoją firmą, ale innym razem muszą być koniecznie powiązane z Tobą osobiście Niektóre informacje w tej kategorii nie kwalifikują się jako dane osobowe, ale zastosujemy wszelkie niezbędne zabezpieczenia, aby zapewnić również prywatność tych informacji. Dane te będziemy przetwarzać w następujących celach:

  • Dostarczanie bardziej przydatnych informacji, bardziej odpowiednich treści i ofert oraz najnowszych wiadomości o naszych produktach, rozwiązaniach, usługach i wydarzeniach: na przykład spersonalizowane i pomocne informacje, takie jak porady i wskazówki ekspertów, zasoby szkoleniowe, aktualizacje oprogramowania, instalacja lub podręczniki użytkownika lub szczegółowe informacje na temat odpowiednich kursów szkoleniowych.
  • Dostarczanie, utrzymywanie, ochrona i ulepszanie produktów i usług oraz opracowywanie nowych: zrozumienie, w jaki sposób nasi klienci korzystają z naszych produktów, pomaga nam zidentyfikować funkcje, które musimy ulepszyć lub dodać do przyszłych produktów.
  • Aby pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów, które możesz mieć z produktami i usługami Oxon:
   • Wymagamy informacji o Twoim produkcie, abyśmy mogli skuteczniej rozwiązywać problemy z Twoimi zapytaniami, dostarczając Ci informacji, które są specyficzne dla Twojego produktu Oxon.
   • Zrozumienie systemu operacyjnego (OS) pozwala nam skuteczniej rozwiązywać problemy z zapytaniem, na przykład poprzez dostarczanie informacji na temat pobierania odpowiednich sterowników.
 • W celach związanych z realizacją
  W celu wspierania Twojej firmy i wykonywania naszej umowy o świadczenie Usług z Tobą, możemy potrzebować gromadzić dane osobowe w celu realizacji zamówień i świadczenia usług. Być może będziemy musieli umówić się na spotkanie, aby to zrobić, i dlatego będziemy musieli uzyskać dane kontaktowe kogoś w Twojej firmie. Przykłady zawierają:
 • kiedy rejestrujesz połączenie, aby umówić się na pomoc dotyczącą usługi;
 • kiedy wypełnisz formularz, wyślemy Ci informacje o jednym z naszych produktów, w tym o wersjach online;
 • kiedy dostarczamy Ci informacje o zarządzanych usługach, takie jak raportowanie, wykorzystanie i wykorzystanie;
 • kiedy przeprowadzamy weryfikację tożsamości w celu weryfikacji pod kątem AML / KYC;
 • gdy wykryjemy problemy z oprogramowaniem lub sprzętem Oxon, o których musimy z Tobą porozmawiać; i
 • podczas organizowania wizyt na miejscu lub odbioru sprzętu.
 • Kiedy musimy wykonać operacje techniczne na Twojej infrastrukturze IT, możemy mieć dostęp do danych osobowych przechowywanych przez Twoją organizację. W przypadku, gdy korzystamy z usług podmiotów zewnętrznych w naszych działaniach związanych z realizacją zamówień, wybieramy zaufanych partnerów, którzy wyznają te same wartości co my.
 • W zależności od Twojej roli, możemy potrzebować wykorzystać Twoje informacje, aby skontaktować się z Tobą w sprawie dostępności usług online (na przykład aktualizacji związanych z okresową konserwacją) lub zmian w tych usługach.
 • Wysyłanie ankiet i wykorzystywanie wyników do ulepszania naszych produktów i usług
  Oxon od czasu do czasu wysyła klientom ankiety i formularze opinii. Jeśli podasz swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe, możemy je wykorzystać, aby odpowiedzieć na wszelkie opinie, przekazać informacje, które naszym zdaniem będą interesujące, aby usłyszeć udzielone odpowiedzi i dodać Cię do naszej marketingowej bazy danych (możesz zrezygnować z tego podczas ankieta, jeśli nie jesteś zainteresowany).
 • Informacja o zakupie
  Prowadzimy rejestr towarów i usług kupowanych za pośrednictwem usług Oxon. Pomagają nam one dostarczać, utrzymywać, chronić i ulepszać produkty i usługi oraz opracowywać nowe. Wysyłamy również ważne powiadomienia, takie jak komunikaty o zakupach lub zmianach w naszych warunkach i zasadach.
 • Informacja o płatności
  Nie przetwarzamy ani nie przechowujemy danych bankowych ani danych karty kredytowej / debetowej użytych przy zakupie towarów i usług za pośrednictwem Usług Oxon. Płatności za zakupy są dokonywane za pośrednictwem zewnętrznych platform płatniczych, które nie udostępniają Twoich danych bankowych Oxon.
 • Pliki cookie i inne technologie
  Pliki cookie i podobne technologie (np. Sygnały nawigacyjne w sieci Web) to niewielkie informacje używane do przechowywania danych technicznych i / lub osobowych, identyfikacji użytkowników usługi i włączania określonych funkcji. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie używanych przez nasze Usługi i sposobach ich odrzucania, zapoznaj się z Informacją o plikach cookie odnoszącą się do każdej z Usług, do której można uzyskać dostęp za pośrednictwem strony głównej naszych witryn internetowych lub odpowiedniej sekcji naszych aplikacji.
 • Wymogi prawne i regulacyjne oraz inne cele biznesowe
  Czasami musimy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby zachować zgodność z obowiązującymi przepisami i regulacjami, na przykład gdy mamy obowiązek zgłosić podejrzenie oszustwa. Mogą też istnieć inne cele biznesowe związane z przetwarzaniem Twoich danych, w tym negocjowanie, zawieranie i wykonywanie umów, zarządzanie kontami i dokumentacją, wspieranie działań w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, dochodzenia prawne, regulacyjne i wewnętrzne

PODSTAWA PRAWNA KORZYSTANIA Z DANYCH OSOBOWYCH

Oxon będzie przetwarzać Twoje dane osobowe tylko wtedy, gdy mamy ku temu podstawę prawną.

Podstawa prawna będzie zależeć od tego, w jakim z powyższych celów zebraliśmy i wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Prawie w każdym przypadku podstawa prawna będzie jedną z następujących:

 • Prawnie uzasadnione interesy biznesowe firmy Oxon: tam, gdzie Oxon musi rozumieć naszych klientów, promować swoje towary, produkty i usługi oraz skutecznie działać jako dostawca usług IT i producent produktów, rozwiązań i usług fotograficznych. Więcej informacji można znaleźć w sekcji 1 poniżej.
 • Wykonanie umowy z Twoją firmą: w przypadku, gdy zamówiłeś lub zażądałeś od nas produktów lub usług, a my musimy wykorzystać Twoje dane kontaktowe w celu przetworzenia Twojego zamówienia i dostarczenia produktów lub usług.
 • Zgodność z prawem: w przypadku, gdy Oxon podlega obowiązkowi prawnemu i musi wykorzystać Twoje dane osobowe w celu wypełnienia tego obowiązku.
 • Zgoda: na przykład, jeśli dobrowolnie podałeś nam informacje w celu wzięcia udziału w konkursie. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę.
 • Nasze uzasadnione interesy
  Prawnie uzasadnione interesy Oxon obejmują sytuacje, w których Oxon musi rozumieć naszych klientów wystarczająco szczegółowo, abyśmy mogli tworzyć i publikować nowe produkty i Usługi oraz oferować naszym klientom lepsze wrażenia. Na przykład:
 • Przeprowadzamy analizy na tej podstawie prawnej, ponieważ są one niezbędne, aby zapewnić Ci dostosowane doświadczenie oraz abyśmy mogli ulepszać, utrzymywać i zarządzać naszymi produktami i Usługami w sposób spełniający Twoje oczekiwania jako klienta;
 • Musimy wykorzystać Twoje informacje, abyśmy mogli lepiej wspierać Twoją organizację i utrzymywać produkty i usługi, z których korzystasz;
 • Używamy technologii zarządzania potencjalnymi klientami i kampaniami, aby pomóc nam analizować, w jaki sposób nasi klienci wchodzą z nami w interakcję, i ostatecznie dostarczać Ci bardziej odpowiednie i interesujące treści;
 • Angażujemy się w rozwój produktów, aby ulepszać nasze produkty i usługi oraz wykorzystujemy Twoje opinie z ankiet i innych miejsc w ramach tego procesu; i
 • Podobnie jak większość firm, tam gdzie jest to dopuszczalne, wprowadzamy na rynek nowe produkty i usługi, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować, zawsze oferując opcję rezygnacji z subskrypcji